Tłumaczenie symultaniczne

Podczas wykonywania tego rodzaju tłumaczeń tłumacz znajduje się w kabinie, wysłuchuje słów prelegenta za pośrednictwem słuchawek i, korzystając z mikrofonu, bezpośrednio tłumaczy je odbiorcom wiadomości, również wyposażonych w słuchawki.

Ten rodzaj tłumaczeń stosowany jest podczas dużych, międzynarodowych spotkań, konferencji itp. tłumaczonych na wiele języków. Tłumacze zwykle pracują w parach, średnio zmieniając się po upływie 30 minut tłumaczenia.

OBECNOŚĆ TŁUMACZY USTNYCH NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ GŁÓWNYCH MIAST EUROPEJSKICH

Posiadamy tłumaczy ustnych wyspecjalizowanych we wszelkich dziedzinach na terenie głównych miast Polski, Europy oraz pozostałych kontynentów.

Jeżeli zamierzają Państwo sfinalizować porozumienie biznesowe, przeprowadzić negocjacje z możliwym kontrahentem lub dostawcą, zorganizować spotkanie z międzynarodową publicznością, konferencję lub zagraniczną wizytę handlową, prosimy o kontakt! Współpracujemy z wieloma zawodowymi tłumaczami pochodzącymi z różnych zakątków świata, co umożliwi Państwu oszczędność kosztów związanych z dietami i podróżą tłumacza z Polski.

 DARMOWA WYCENA

Prosimy o kontakt w celu otrzymania bezpłatnej wyceny tłumaczenia ustnego – z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę naszych usług.

 Zapytaj o cenę

KONTAKT

Telefon kom.:
+48 508 171 302
E-mail:
andrzej.misiewicz@ovstranslations.com

Zapytaj o cenę

contact_form_files_waiting_upload

  • Name: {{ item.file.name }}

Total progress: {{ uploader.progress }}

The file(s) is(are) uploaded

  • {{item}} X

OVERSEAS TRANSLATIONS

Kontakt

Pl. Antoni Gaudí,
Local 10 08390 Montgat
Barcelona (España - Spain)
office@ovstranslations.com

© 2019 Overseas Translations. All rights reserved.

na górę