Tłumaczenie liaison

Tłumaczenie liaison polega na tych samych czynnościach, jakie podejmowane są w ramach tłumaczenia konsekutywnego, lecz w tym przypadku tłumacz nie sporządza notatek pomocniczych, przez co tłumaczenie charakteryzuje się mniejszym stopniem szczegółowości. W zależności od liczby uczestników spotkania takie tłumaczenie może być również nazywane tłumaczeniem szeptanym, ponieważ tłumacz ściszonym głosem przekazuje odbiorcy treść tłumaczenia.

Tego rodzaju tłumaczenie najczęściej wybierane jest podczas spotkań biznesowych z niewielką liczbą uczestników, nieformalnych wizyt itp.

OBECNOŚĆ TŁUMACZY USTNYCH NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ GŁÓWNYCH MIAST EUROPEJSKICH

Posiadamy tłumaczy ustnych wyspecjalizowanych we wszelkich dziedzinach na terenie głównych miast Polski, Europy oraz pozostałych kontynentów.

Jeżeli zamierzają Państwo sfinalizować porozumienie biznesowe, przeprowadzić negocjacje z możliwym kontrahentem lub dostawcą, zorganizować spotkanie z międzynarodową publicznością, konferencję lub zagraniczną wizytę handlową, prosimy o kontakt! Współpracujemy z wieloma zawodowymi tłumaczami pochodzącymi z różnych zakątków świata, co umożliwi Państwu oszczędność kosztów związanych z dietami i podróżą tłumacza z Polski.

 DARMOWA WYCENA

 Prosimy o kontakt w celu otrzymania bezpłatnej wyceny tłumaczenia ustnego – z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę naszych usług.

Zapytaj o cenę

KONTAKT

Telefon kom.:
+48 508 171 302
E-mail:
andrzej.misiewicz@ovstranslations.com

Zapytaj o cenę

contact_form_files_waiting_upload

  • Name: {{ item.file.name }}

Total progress: {{ uploader.progress }}

The file(s) is(are) uploaded

  • {{item}} X

OVERSEAS TRANSLATIONS

Kontakt

Pl. Antoni Gaudí,
Local 10 08390 Montgat
Barcelona (España - Spain)
office@ovstranslations.com

© 2019 Overseas Translations. All rights reserved.

na górę