Tłumaczenie konsekutywne

Podczas tego rodzaju tłumaczenia tłumacz znajduje się na sali wraz z mówcami, sporządza notatki podczas wystąpień prelegentów, a po ich zakończeniu dokonuje konsekutywnego odtworzenia całości przekazu w danym języku docelowym. Tego rodzaju tłumaczenia zwykle wykonywane są podczas spotkań lub rozmów biznesowych i tym podobnych wydarzeń, w ramach których obecnych jest niewielka liczba uczestników.

OBECNOŚĆ TŁUMACZY USTNYCH NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ GŁÓWNYCH MIAST EUROPEJSKICH

Posiadamy tłumaczy ustnych wyspecjalizowanych we wszelkich dziedzinach na terenie głównych miast Polski, Europy oraz pozostałych kontynentów.

Jeżeli zamierzają Państwo sfinalizować porozumienie biznesowe, przeprowadzić negocjacje z możliwym kontrahentem lub dostawcą, zorganizować spotkanie z międzynarodową publicznością, konferencję lub zagraniczną wizytę handlową, prosimy o kontakt! Współpracujemy z wieloma zawodowymi tłumaczami pochodzącymi z różnych zakątków świata, co umożliwi Państwu oszczędność kosztów związanych z dietami i podróżą tłumacza z Polski.

Zamierzają Państwo zaprezentować swoje produkty podczas międzynarodowych targów? Współpracujemy z licznymi zawodowymi tłumaczami ustnymi w całej Europie oraz w głównych miastach pozostałych kontynentów, aby nieść Państwu pomoc podczas komunikacji z kontrahentami pochodzącymi z różnych państw świata. Wiemy, jak wiele trudu wymaga przygotowanie do targów i jak wielkie zapewniają one możliwości, gdy stoisko firmy odwiedzane jest przez potencjalnych klientów. Bariera językowa nie może stanowić przeszkody dla możliwych transakcji handlowych. Na Państwa życzenie możemy również zorganizować spotkanie z tłumaczem ustnym już na lotnisku w mieście, w którym organizowane jest wydarzenie! Zaufanie Overseas Translations to klucz do sukcesu.

DARMOWA WYCENA

Prosimy o kontakt w celu otrzymania bezpłatnej wyceny tłumaczenia ustnego – z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę naszych usług.

  Zapytaj o cenę

KONTAKT

Telefon kom.:
+48 508 171 302
E-mail:
andrzej.misiewicz@ovstranslations.com

Zapytaj o cenę

contact_form_files_waiting_upload

  • Name: {{ item.file.name }}

Total progress: {{ uploader.progress }}

The file(s) is(are) uploaded

  • {{item}} X

OVERSEAS TRANSLATIONS

Kontakt

Pl. Antoni Gaudí,
Local 10 08390 Montgat
Barcelona (España - Spain)
office@ovstranslations.com

© 2019 Overseas Translations. All rights reserved.

na górę