Tłumaczenia w trybie pilnym

ELASTYCZNOŚĆ I DYSPOZYCYJNOŚĆ

Jeżeli pilnie potrzebują Państwo usług językowych, prosimy o kontakt w dowolnym momencie.
Podejmiemy wszelkie niezbędne działania w celu spełnienia Państwa wymagań w jak najkrótszym czasie. Nasz zespół obejmuje sieć tłumaczy pochodzących z różnych zakątków świata, zatem różnice czasowe nie stanowią dla nas problemu.

Tłumaczenia w trybie pilnym z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, katalońskiego, rosyjskiego, polskiego, arabskiego, portugalskiego, włoskiego, baskijskiego itp. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Państwa wymagania w rekordowym czasie!

W ramach projektu wykonywanego w trybie standardowym termin realizacji wynosi średnio 2 dni robocze, a tłumaczonych jest około 2500 wyrazów dziennie w zależności od języka. Tym niemniej, w przypadku tłumaczenia w trybie pilnym jeden tłumacz jest w stanie przetłumaczyć nawet 4000 wyrazów dziennie i dostarczyć gotowe tłumaczenie po upływie 24 godzin. W przypadku tłumaczeń w trybie pilnym pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 35% standardowej ceny tłumaczenia, co szczegółowo przedstawione jest we wstępnej wycenie sporządzanej dla klienta.

DARMOWA WYCENA

Prosimy o przesłanie swoich dokumentów za pośrednictwem formularza kontaktowego naszej witryny lub poczty elektronicznej (office@ovstranslations.com), w tytule wiadomości wskazując „PILNE”, a także podając parę językową i, przede wszystkim, oczekiwany termin realizacji. Mogą Państwo także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 601 144 727, jesteśmy dostępni przez całą dobę!

 Overseas Translations – pełna dyspozycyjność!

Zapytaj o cenę

 

KONTAKT

Telefon kom.:
+48 508 171 302
E-mail:
andrzej.misiewicz@ovstranslations.com

Zapytaj o cenę

contact_form_files_waiting_upload

  • Name: {{ item.file.name }}

Total progress: {{ uploader.progress }}

The file(s) is(are) uploaded

  • {{item}} X

OVERSEAS TRANSLATIONS

Kontakt

Pl. Antoni Gaudí,
Local 10 08390 Montgat
Barcelona (España - Spain)
office@ovstranslations.com

© 2019 Overseas Translations. All rights reserved.

na górę