O NAS


Overseas Translations to wiodące biuro tłumaczeń o ugruntowanej pozycji na rynku dzięki pasji, z którą wykonujemy to, co potrafimy najlepiej: tłumaczenia.

Podzielamy przekonanie, iż stanowimy istotne ogniwo projektów naszych klientów, dlatego cały nasz zespół tłumaczy i kierowników projektów wykazuje maksymalne zaangażowanie w celu dostarczenia klientowi efektów, na jakie w pełni zasługują. To nasz sposób podziękowania za zaufanie, jakim klienci obdarzają Overseas Translations.

Dokładamy wszelkich starań na rzecz nieustannego rozwoju i nawiązywania bliskich i trwałych relacji z klientem. Naszym głównym celem jest spełnienie oczekiwań naszych klientów, będących zarówno międzynarodowymi korporacjami, jak i MŚP, a nawet osobami prywatnymi, które powierzają nam swoje projekty tłumaczeniowe.

ZAANGAŻOWANIEWYSIŁEK i PROFESJONALIZM to filary naszych dobrych praktyk.

 Zaangażowanie: W Overseas z zaangażowaniem pracujemy na rzecz każdego klienta, zapewniając dotrzymanie ustalonych terminów realizacji bez uszczerbku dla szczegółowych kontroli jakości wykonanych tłumaczeń. Możemy poszczycić się doskonałą współpracą z naszym zespołem tłumaczy – wszyscy podążamy w tym samym kierunku.

Wysiłek: Trudności, krótki czas realizacji lub możliwe przeciwności losu nigdy nie stanowią wymówki dla Overseas. Wiemy, że w wielu przypadkach tłumaczenie to ostatnia czynność, jaką muszą wykonać nasi klienci w celu niezwłocznego dostarczenia wysokiej jakości dokumentacji swoim kontrahentom, organom administracji publicznej lub dowolnym innym odbiorcom. Dlatego też nasi tłumacze wykazują pełne zaangażowanie i są dyspozycyjni również w dni wolne od pracy, weekendy oraz w godzinach nocnych. Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać.

Profesjonalizm: W Overseas Translations nic nie jest pozostawiane losowi. Postępujemy według wytycznych naszych klientów, kierując poszczególne projekty do profesjonalnych tłumaczy specjalizujących się branży, której dotyczy tekst przeznaczony do tłumaczenia. Współpracujemy z zespołem zawodowych tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach tekstów technicznych, ekonomicznych, prawniczych, marketingowych oraz dotyczących wszelkich innych dziedzin. 

Nasz zespół

Cały zespół Overseas Translations podziela ideę ciągłego rozwoju i dążenia do sukcesu. Dlatego niezmiernie ważne jest dla nas zapewnienie, że wszyscy nasi współpracownicy skupieni są na wspólnych celach. W Overseas Translations stawiamy sobie samym wysokie wymagania i wysoko umieszczamy poprzeczkę również dla naszych tłumaczy. Dzięki temu możemy być dumni z najwyższej jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń oraz innych świadczonych usług językowych.

Tłumacze: 

 Dzięki starannej selekcji tłumaczy zawsze mamy pewność, że ich wiedza i umiejętności są odpowiednie do spełnienia wymogów poszczególnych projektów. Współpracujemy z globalną siecią tłumaczy, z których każdy jest rodzimym użytkownikiem języka docelowego, na który wykonuje tłumaczenia, specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach, co umożliwia nam zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług. Ponadto zawsze, gdy jest to możliwe, ten sam tłumacz wykonuje projekty na rzecz danego klienta.

Kierownicy projektów:

Profesjonalizm to podstawowa cecha charakteryzująca naszą firmę, dlatego nasz zespół złożony jest z ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży.

  • Każdy projekt zarządzany jest przez jednego kierownika projektu. Umożliwia nam to zapewnienie Państwu indywidualnej obsługi i dostosowanie pracy do potrzeb klienta.
  • Nasz zespół odbywa szereg szkoleń w celu realizacji procesu kontroli jakości wszelkich wykonywanych tłumaczeń i zagwarantowania ich najwyższej jakości.

Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń prawniczychtłumaczeń technicznychtłumaczeń stron internetowych, tłumaczeń treści reklamowychtłumaczeń uwierzytelnionych oraz wszelkiego innego rodzaju profesjonalnych tłumaczeń.

 Co więcej, w celu realizacji tłumaczeń uwierzytelnionych współpracujemy z zespołem tłumaczy przysięgłych uznanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Oprócz usług językowych świadczymy także usługi przygotowywania dokumentów do publikacji (DTP, Desktop Publishing), w ramach których nie tylko skupiamy się na odtworzeniu formatu pliku pierwotnego, ale także zapewniamy przegląd ostatecznej wersji dokumentu przez tłumacza w celu potwierdzenia, że podczas obróbki DTP do jego treści nie wkradły się błędy oraz że język dostosowany jest do potrzeb formatu dokumentu.

 PONIEWAŻ WIERZYMY W NASZĄ PRACĘ...

Czujemy się integralną częścią projektów naszych klientów, ponieważ nasze usługi postrzegane są przez nich jako zasadniczy element ich międzynarodowego projektu, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy sobie wymóg zapewnienia najwyższej jakości usługi.

 Klient Overseas Translations to klient zadowolony.

KONTAKT

Telefon kom.:
+48 508 171 302
E-mail:
andrzej.misiewicz@ovstranslations.com

Zapytaj o cenę

contact_form_files_waiting_upload

  • Name: {{ item.file.name }}

Total progress: {{ uploader.progress }}

The file(s) is(are) uploaded

  • {{item}} X

OVERSEAS TRANSLATIONS

Kontakt

Pl. Antoni Gaudí,
Local 10 08390 Montgat
Barcelona (España - Spain)
office@ovstranslations.com

© 2019 Overseas Translations. All rights reserved.

na górę